سه شنبه , 28 فروردین 1403
خودپرداز شخصی بانک دی و شهر

شما هم می توانید با بانک دی و بانک شهر شراکت کنید! آشنایی با قوانین و مزایای طرح!

طبق قوانینی که از سال 1395 مبنی برا واگذاری دستگاه های عابربانک به اشخاص و اصناف مختلف، ایجاد شد؛ توانست ضمن سودآوری بالایی که برای بانک ها و موسسات پولی-بانکی ایجاد کرد، اجازه شراکت با بانک های مختلف را با سرمایه گذاری پایین، برای مردم و اصناف فراهم آورد.

 این قانون با اعمال طرح خرید خودپرداز خارج ا ز شعب بانک توانست شراکت با بانک دی و شهر را تسهیل نماید. کافیست با خرید دستگاه خودپرداز و طی مراحل بانکی واداری کوتاه و ساده آن به شبکه شتاب متصل شده و از مزایای آن بهره مند گردید.

برای خرید انواع دستگاه های خودپرداز و آگاهی از شرایط و امکانات آن ها، با ما در سایت شرکت atmpostehran.com تماس حاصل نمایید.

آشنایی با مزایا و سود بانک شهر و بانک دی

همانطوذ که گفته شد؛ طبق قانون مصوبه در سال 95 با ایجاد طرح اعطای خودپردازهای خارج از شعب، بانک های دی و شهر نیز توانستند درآمد حاصل از این خودپردازها را با خریداران شریک شوند.

به این ترتیب بانک مرکزی برای هر تراکنش که توسط کاربران و کارت شبکه شتاب در این دستگاه ها صورت گیرد، مبلغ مشخصی از سود را به صاحب دستگاه و همچنین بانکی که دستگاه به آن سوییچ شده است، به صورت منظم و ماهیانه واریز میکند.

معمولا درصد این سودهای واریزی برای تراکنش های مختلف، متفاوت است و از طرف دیگر، بانک های مختلف درصدهای سود مختلفی را بین خود و صاحب دستگاه تعیین مینمایند که از این میان سود اعطا شده به صاحبان دستگاه در دو بانک شهر و دی حدود 60 به 40 است.

از دست ندهید
لپ تاپ مناسب آموزش و تدریس آنلاین چه ویژگی‌هایی دارد؟

در ضمن بیشترین سود مربوط به برداشت وجه نقد از دستگاه های خودپرداز است که معادل 1.1 درصد خواهد بود. برای سایر تراکنش ها نیز به ازای انجام هر تراکنش غیر نقدی، مبلغ ثابتی به عنوان سود در نظر گرفته شده است. با احتساب برداشت روزانه 10 میلیون تومان از دستگاه ، همراه با سایر تراکنش های غیر نقدی پر کابرد، ماهیانه مبلغ پنج تا شش میلیون تومان به عنوان سود در نظر گرفته می شود.

نام بانکبانک شهربانک دی
سود صاحب دستگاه خودپرداز60 درصد65 درصد
سود بانک40 درصد35 درصد
خرید خودپرداز

اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم، سوییچ بانکی شامل نرم افزاری است که دستگاه خودپرداز را به سیستم شتاب بانکی کشور متصل میکند و انجام آن در حیطه اختیارات بانک ها و موسسات اعتباری و بانک مرکزی است. طراحی این نرم افزارها، توسط شرکت های مورد تایید بانک مرکزی صورت میگیرد. لازمه اجرای شراکت با بانک دی و بانک شهر، اصل دارا بودن سوییچ بانکی از این بانک هاست که معمولا به صورت روتر بوده و این دو بانک دارای بالاترین نرخ سود تراکنش ها (در حدود 60 درصد) می باشند.

نحوه خرید دستگاه خودپرداز

برای خرید دستگاه خودپرداز نیاز به انجام روندهای اداری و بانکی و طی کردن شرایطی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. انجام این روند از طریق شرکت تهران خودپرداز،  بسیار سهل بوده و درگیر پیچ و تاب های بانکی و اداری نخواهید شد و در ابتدا تنها با ارائه کد ملی و تلفن همراه خود به صورت تلفنی م یتوانید روند انجام آن را آغاز نمایید.

از دست ندهید
راهنمای خرید لپ تاپ استوک اروپایی + بررسی و معرفی انواع لپتاپ های استوک اروپایی و کاربرد آن‌ها

مکان نصب دستگاه خودپرداز

مکان نصب دستگاه خودپرداز می بایست مورد تایید تیم ارزیابی بانک و شرکت واسطه قرار گیرد. از جمله مهمترین شرایط مکانی نصب خودپرداز جهت شراکت با بانک دی و شهر میتوان به تامین امنیت دستگاه و همچنین دسترسی به اینترنت پر سرعت و کابل برق وجود داشته باشد. البته شرایط ضمنی دیگری نیز وجود دارد که با توجه به اینکه در شهرهای کوچک و کم تردد باشید یا در شهرهای صنعتی و بزرگ، این شرایط متغیر خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به مقاله بهترین مکان برای نصب خودپرداز در سایت  atmpostehran.com مراجعه نمایید .

خرید عابربانک شخصی

مدارک مورد نیاز

از جمله مدارکی که معمولا طی شراکت با بانک دی و بانک شهر، مورد نیاز است، شامل موارد زیر میگردد:

  • اصل کارت ملی همراه با کپی برابر اصل آن
  • اصل شناسنامه همراه با کپی برابر اصل آن
  • تکمیل فرم درخواست دستگاه خودپرداز و نوع آن
  • سند مالکیت یا اجاره نامه
  • گواهی امضا متقاضی
  • تاییدیه شماره حساب در بانک دی و شهر
  • تاییدیه کد پستی محل استقرار دستگاه
  • چک یا سفته ضمانت مورد اعتبار به مبلغ 50 میلیون توامان

قیمت دستگاه خودپرداز شخصی

باید دقت داشته باشید که در طی خرید دستگاه خودپرداز، علاوه بر تامین هزینه مربوط به خرید فیزیکی خود دستگاه که با توجه به برند و نوع برنامه نویسی /آنمتغیر است، برخی هزینه های جانبی از جمله سایت سازی، هزینه کارگر؛ کندن چاه ارت، نصب سایه بان و …با تجه به نوع دستگاه وجود دارد و این هزینه ها نیز متغیر خواهند بود.

از دست ندهید
بهترین لپ تاپ های دانشجویی (2023)

از طرف دیگر معمولا بانک های مختلف دارای شرایط متفاوتی در مورد تامین این هزینه ها هستند که معمولا دردو بانک دی و شهر این هزینه، توسط صاحب دستگاه پرداخت میگردد.

جهت آشنایی بیشتر با میزان سرمایه مورد نیاز جهت خرید انواع دستگاه های خودپرداز در این دو بانک و استعلام قیمت به روز آن با تلفن های 09909044064 و یا واتس آپ همین شماره با کارشناسان ما در تماس باشید.

پیشنهاد ما به شما

خرید بهترین ساعت هوشمند

امروزه، ساعت هوشمند به یکی از محصولات لوکسی تبدیل شده است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای …

دیدگاهتان را بنویسید