دوشنبه , 28 خرداد 1403

خرید یوان علی پی با وانیکس

از خواندن جمله خرید یوان علی پی چه چیزی در ذهن شما نقش می‌بندد؟ اینکه شخصی به نام علی پی وجود دارد که در میدان فردوسی یوان می‌فروشد؟ آیا اسم رمز خرید یوان است؟ یا چیزهای دیگری که به ذهن ما هم نمی‌رسد.

برای خرید یوان علی پی با وانیکس کلیک کنید

راستش در این جمله منظور ما از علی پی بخش پرداخت آنلاین سایت Alibaba.com است که بصورت AliPay نمایش داده می‌شود و چیزی مثل Paypall و مانند آن است. اما مگر خرید یوان از این سیستم پرداخت آنلاین خیلی چیز پیچیده‌ای است که راجع‌به آن خبر منتشر کرده‌ایم؟ خیر، اما نکات مهمی دارد که باید به‌عنوان بازرگان آنها را بدانید. 

واردات کالا با علی بابا

همچنین سایت علی بابا این امکان را فراهم کرده است که بازرگانان از سراسر دنیا بتوانند از شرکت‌های بزرگ چینی کالا خریداری کرده و وارد کشور کنند. امروزه همه شرکت‌های بازرگانی به‌دنبال این هستند که کارهای واردات را برای بازرگانان خود توسط خرید از سایت علی بابا انجام دهند. اما این سایت چگونه می‌تواند به شما در واردات کالا کمک کند؟ آیا تابه‌حال از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کرده‌اید؟ خب خرید از علی بابا دقیقا مانند خرید از سایت‌های فروشگاهی است. 

برای خرید از علی بابا با وانیکس کلیک کنید

پرداخت ارز با علی پی

در مرحله تسویه حساب شما باید پروفرمای خرید را در سایت بارگذاری کرده و در بخش پرداخت آنلاین که علی پی نام دارد، اقدام به ارسال حواله ارزی به حساب شرکت فروشنده کنید. کار با علی پی و پرداخت یوان با آن چنان ساده است که جدیدا دولت چین احساس خطر کرده و درصدد رقابت با این سیستم پرداخت آنلاین برآمده است.

از دست ندهید
آموزش اتصال لپ تاپ به تلویزیون + نکات مهم قبل اتصال لپ تاپ

به همین دلیل ارز دیجیتال و سیستم پرداخت دولتی ویژه‌ای را معرفی کردند تا بتواند جایگزین علی پی شود. با این حال همچنان خرید یوان علی پی حرف اول را در روش پرداخت حواله ارزی برای واردات از چین می‌زند.

خرید یوان با علی پی با وانیکس

شاید یوان علی پی چه برای واردات کالا چه به‌منظور خریدوفروش ارز کار چندان دشواری نباشد، اما یک‌سری ریزه‌کاری‌ها و نکات خاص دارد که تنها از پس متخصصان باتجربه‌ای که مدت زیادی است با این سیستم پرداخت ارز آنلاین سروکله می‌زنند، برمی‌آید.

در اینجا یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی که می‌تواند برای شما با علی پی به‌سادگی یوان خریداری کند را آورده‌ایم: بازرگانی وانیکس. این شرکت در حوزه واردات کالا به وسیله سایت علی بابا و البته خریدوفروش یوان توسط سیستم پرداخت علی پی فعالیتی چندین ساله داشته و می‌تواند شما را در مسیر خرید یوان هدایت کند. 

پیشنهاد ما به شما

اتصال لپ تاپ به تلویزیون

آموزش اتصال لپ تاپ به تلویزیون + نکات مهم قبل اتصال لپ تاپ

آیا تا به حال تجربه جستجو در اینترنت را با صفحه نمایش بزرگی مثل تلویزیون …

دیدگاهتان را بنویسید